Zoeken binnen onze website
Trefwoord:

Nieuws

Beurs Pannenschuur buiten groot succes !!

Onlangs (22 mei) vond er in de tilliander in Oisterwijk een beurs plaats voor het nieuwe plan ''Pannenschuur Buiten''. Zo gaat de nieuwe wijk op toplocatie in Oisterwijk heten.  Aan de rand van Oisterwijk, tussen Heukelom in de groenrijke omgeving. 

Het wordt een mooie woonomgeving met veel groen. In een landelijke omgeving komen de vrijstaande villa’s. Het open landschap wordt doorgezet in een parkzone waaromheen de overige woningen zijn gesitueerd. Het park vormt het centrum van de wijk met wandelpaden, waterpartijen en speelruimte.

Aannemers Combinatie Moergestel is bezig met de ontwikkeling van 26 woningen in de wijk. De ontwikkeling bestaat uit 12 senioren woningen, 8 tussen woningen en 6 geschakelde woningen. Door het diverse aanbod is de wijk geschikt voor jong en oud, kleine en grote huishoudens.

Voor meer informatie over dit fantastische nieuwe plan kunt uw kijken op de website www.pannenschuurbuiten.nl of contact opnemen met ons.