Ons team

Professionals met passie!


Wij stellen u graag voor aan ons kantoorpersoneel dat samen alles voor en achter de schermen regelt tot uw product onze fabriek verlaat. Daarnaast hebben we natuurlijk ook nog een uitgebreid team in de fabriek én in de montage staan. Dit zijn de mensen die dagelijks, met veel passie en trots, zorgen dat uw producten worden geproduceerd en vakkundig worden geplaatst, zodat u jarenlang onbezorgd kunt gaan genieten van uw nieuwe kunststof kozijnen en accessoires.



Jan op 't Hoog

Algemeen directeur
0800- 0047
jan@opthoog.nl

Noël op 't Hoog

Commercieel directeur
0800- 0047
noel@opthoog.nl

Rogier op 't Hoog

Kwaliteitsmanager
06-460 257 77
rogier@opthoog.nl

Hennie vd Mierde

Projectleider
06-150 780 07
hennie@opthoog.nl

Berrie Wolfs

Productieleider
06- 150 780 06
berrie@opthoog.nl

Albert de Bresser

Verkoop particulier
06- 150 780 11
albert@opthoog.nl

Ralph Burgers

Verkoop particulier
06-150 780 27
ralph@opthoog.nl

Hans Nijssen

Verkoop particulier
06-150 780 10
hans@opthoog.nl

Dennis de Jong

Verkoop particulier
06-112 120 16
dennis.dejong@opthoog.nl

Hermie Pennings

Verkoop particulier
0800- 0047
receptie@opthoog.nl

Rob vd Nouweland

Verkoop zakelijk
06-150 780 08
rob@opthoog.nl

John Vervoort

Werkvoorbereider
0800- 0047
john@opthoog.nl

Adrie Verkooijen

Werkvoorbereider
0800- 0047
adrie@opthoog.nl

Erwin van Wijnen

Werkvoorbereider
0800-0047
erwin@opthoog.nl

Tineke Schoorel

Werkvoorbereidster
0800- 0047
tineke@opthoog.nl

Dennis Hagen

Werkvoorbereider
0800- 0047
dennis@opthoog.nl

Gunther Romijn

Serviceplanner
0800- 0047
gunther@opthoog.nl

Cor Konings

Controller
0800- 0047
ckonings@opthoog.nl

Rudolf Haast

Financiële administratie
0800- 0047
rudolf@opthoog.nl

Mayke Snijders

Financiële administratie
0800- 0047
mayke@opthoog.nl

Barbara Peters

Marketing & communicatie
0800- 0047
barbara@opthoog.nl

Claudia vd Mierde

Klantenservice
0800- 0047
receptie@opthoog.nl

Michelle Peters

Klantenservice
0800- 0047
receptie@opthoog.nl

“Sinds 1986 kozijnen op 't hoogste niveau!”