Ons team

Maak kennis met ons team van specialisten!


Wij stellen u graag voor aan de mensen die dagelijks, met veel passie en trots, zorgen dat u jarenlang onbezorgd kunt gaan genieten van uw nieuwe kunststof kozijnen en accesoires »»» Meet the team!  



Jan op 't Hoog

Algemeen directeur
0800- 0047
jan@opthoog.nl

Noël op 't Hoog

Commercieel directeur
0800- 0047
noel@opthoog.nl

Hennie vd Mierde

Projectleider
06-150 780 07
hennie@opthoog.nl

Berrie Wolfs

Productieleider
06- 150 780 06
berrie@opthoog.nl

Rob vd Nouweland

Verkoop zakelijk
06-150 780 08
rob@opthoog.nl

Albert de Bresser

Verkoop particulier
06- 150 780 11
albert@opthoog.nl

Ralph Burgers

Verkoop particulier
06-150 780 27
ralph@opthoog.nl

Rogier op 't Hoog

Verkoop particulier
06-460 257 77
rogier@opthoog.nl

Hans Nijssen

Verkoop particulier
06-150 780 10
hans@opthoog.nl

John Vervoort

Werkvoorbereider
0800- 0047
john@opthoog.nl

Dennis Hagen

Werkvoorbereider
0800- 0047
dennis@opthoog.nl

Tineke Schoorel

Werkvoorbereidster
0800- 0047
tineke@opthoog.nl

Gunther Romijn

Serviceplanner
0800- 0047
gunther@opthoog.nl

Mayke Snijders

Financiele administratie
0800- 0047
mayke@opthoog.nl

Barbara Peters

Klantenservice en communicatie
0800- 0047
receptie@opthoog.nl

Claudia vd Mierde

Klantenservice en communicatie
0800- 0047
receptie@opthoog.nl

“Sinds 1986 kozijnen op 't hoogste niveau!”